Startside‎ > ‎Ski‎ > ‎Onsdagsrenn/Sparebank 1 Cup‎ > ‎

Sparebank 1 Cup 2016

Premieutdeling onsdagsrenn 2016

Da var premieutdelingen for onsdagsrennene 2016 gjennomført. Godt oppmøte av både store og små.

Antall deltakere som ble premiert:
6 ganger30stk
5 ganger29stk
4 ganger35stk
3 ganger35stk
2 ganger34stk
1 ganger69stk


___________________________________________________________________________________________________

PREMIEUTDELING!

Onsdag 27/4 kl 1800 er det premieutdeling for årets Sparebank 1 Cup og det er premie til alle som har vært med 1 eller flere ganger og som har betalt for deltakelse. Premieutdelinga er i Aulaen hos Hadsel VGS og i tillegg til boller og saft til ungene, blir det salg av kaffe, kaker og lodd. NB! For de som ikke har betalt legger jeg ved giro. Vi tar også i mot betaling for deltakelse under utdelingen! Velkommen!

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Deltakerlister:

        
https://www.sparebank1.no/nb/nord-norge/privat.html


Kjære ski venn

Velkommen til årets

Sparebank1-cup

Skigruppa i Stokmarknes IL starter opp de tradisjonelle onsdagsrennene

onsdag den 6. januar 2016.

For å kunne gjennomføre ”onsdagsrennene” er vi imidlertid avhengig av litt innsats fra noen voksne.

De mest aktive innenfor skigruppa stiller selv-sagt opp, men vi trenger også noen flere. Disse har vi plukket ut blant foreldrene.

Vi håper det ikke medfører for stort bry å avsette et par timer en onsdag i vinter til en positiv og hyggelig aktivitet for store og små.

Praktiske opplysninger:

Alle onsdagsrennene vil foregå fra det nye skihuset ved hallen.

- En egen gruppe på Facebook, som heter onsdagsrenn, er opprettet. Der vil det bli gitt diverse info.

- Oppmøte kl. 17.10

- Rennleder kontakter de andre i gruppa si for å sikre at alle møter. (Komite listen ligger på facebooksiden ”onsdagsrenn” og hjemmesiden

(http://www.stokmarknesil.no/startside/ski/onsdagsrenn-sparebank-1-cup).

Rennleder sørger også for påmelding/utdeling av startnummer til de som skal gå på tid. Startlister og stoppeklokker finnes i skihuset.

- Vakthavende løypekjører låser det nye skihuset.

- Søppel må tømmes i søppelsekker og settes ved utgangsdøra.

- Etter onsdagsrennet må gulvet moppes og søppel tømmes i søppelsekker.

- Alle i komiteen tar med 3 liter vaffelrøre og 1 kanne kaffe (saft, syltetøy, ost og div. finnes i skihuset). Salgsbord for vafler og kaffe finnes under trappa.

Selve salget vil foregå inne i skihuset.

- Varmt vann kan kokes på vannkokerne.

- Sekretær fører lister som er forhåndutfylt med navn – (listene vil ligge klar i bua på forhånd, og hentes av Håvard Myhra som formidler til avisene).

- Lister fra skirennet legges sammen med de andre listene.

- Start for skirennet er 18.30 Ansvarlig er rennleder.

 

-Hvis vi må avlyse pga. dårlige forhold, vil vi prøve å avvikle rennet/rennene etter det siste ordinære onsdagsrennet ( fra onsdag 30. mars).

Det vil si at komiteen som var oppsatt på det avlyste rennet/rennene må stille i komite.

 

Skigruppa har også i høst lagt ned et betydelig arbeid – både tid og penger – for at forholdene i lysløypa skal bli så gode som mulig for alle.

Resten vil nå kun stå på ”værgudene”.

Velkommen!

Hilsen Skigruppa og Sparebank1

Kontaktperson: Håvard Myhra, tlf 91399204

 

Onsdag 6. januar

NB! Rennleder må kontakte de andre i sin gruppe. .Komiteliste lagt ut på Facebooksiden.

Hvis noen må bytte vakt – prøv å bytte med noen andre, før dere ringer til meg. Gi så beskjed til rennleder.

Husk vaffelrøre og kaffe  

Roar Jørgensen, Rennleder 91385278

Trine Stordahl Olsen 99041407

Christer Remen 95720055

Stine Sivertsen 97075432

Børre Arild Knudsen 97004765

Onsdag 13. januar

Onsdag 20. januar

Line Grongstad Jenssen, Rennleder 91798220

Beate Danielsen Harr, 48114946

Frank Kristensen 91575552

Hege Overholt 41244298

Jørn Dahl 90767682

Cato Kjærvik, Rennleder 41662667

Tine Beate V Tendeland 91798277

Hilde Lauritsen  90883125

Arild Dahl 47334027

Cecilie Kristiansen 41928282

Onsdag 27. januar

Onsdag 3. februar

Annelene Holm Lund, Rennleder  41562819

Eirik Sletten  91660326

Jens Olav Hessen, 97414194

Frode Martinsen 41524152

Hanne K. Valen 90978235

Øystein Huse, Rennleder  92412532

Sølvi Bergli Pettersen 76150090

Ann Lisbet Kalland Hagen 99250420

Ståle Stordahl  90885838

Silje Tømmerås 99744795

Onsdag 10. februar

Onsdag 17. februar

Jørn Iversen, Rennleder 93486984

Lisa Haug 90890872

Gull Pettersen, 91385239

Kari Steffensen 99727202

Knut Ivar Aarstein, Rennleder 45221200

Lars Hovik 97112170

Trine Lise Larsen 93447421

Elisabeth Hegstad Dahl 45505403

Maria Jakobsen 91837180

Onsdag 24. februar

Onsdag 2. mars

 

Vinterferie på skolene.

 

Ingen Onsdagsrenn.

 

Svein Roar Martinsen, Rennleder  90820051

Trond Fjeld 98641141

Åse Jin Brustad 47269978

Katrine Kristiansen 99745466

Christina Kristensen Eilertsen 48044665

Onsdag 9. mars

Onsdag 16. mars

Tonje Delp, Rennleder 97515851

Trine Jeremiassen 47025633

Siri Jessen Ruud 90998975

Kai Kristoffersen 90021889

Anders Hov Lauritsen 90986165

Sigbjørn Berg, Rennleder 48049756

Julia Jørstad 41690443

Katharina Jørstad 99604245

Tor Johannes Jensen 97548397

Elisabeth Nikolaisen 97659889

Onsdag 30. mars Klubbmesterskap/onsdagsr.

Onsdag 27. april Premieutdeling

Gaute Nekstad, Rennleder 41222301

Ann Mari Løveng 91155373

Camilla Skog Rodal 98099059

Teresa Eriksen Tømmerås 97518996

Marte Remen 99332038

Inger Anne Lind, Ansvarlig 90637479

Carl Ove Furnes 41003735

Julie Johansen 454254776

Jenny Danenbarger 91840449

Claus Vatndal 92045739


Ċ
Håvard Myhra,
18. apr. 2016, 12:39
Comments